Neplač, když se ti sny rozpadnou na střípky, neboť střípky znamenají štěstí.

Yukča Vyhodnocení YYH

2. září 2008 v 18:44 | Kerysha |  Testíky
Jsi zlodějka v zásvětí, přes svou zbrklost a bezmyšlenkovité jednání, se ti zatím povedlo přežít a získat si pověst, jako nejzbrklejší zloděj. Tvoje nespoutaná bojovnost nezná hranic, zaujme Raizena který se jen tak pro zkrácení dlouhé chvíle rozhodne zjistit co je pravdy na pověstech o tobě. Sice ho nedokážeš porazit, zato ho řádně utaháš, boj s tebou ho pobaví a rozhodne se tě vzít do svých služeb. Po jeho smrti neshledáváš Yusukeho až tak zajímavým a odcházíš. Tvou pozornost upoutá blížící se turnaj ale víc jeho účastníci, obzvláště pak hádavý skrček s katanou který se všemožně snaží zbavit tvé přítomnosti. I když si tě zřejmě nikdy neoblíbí, jsi u něho stoprocentně zapsaná jako naprosto obtížný hmyz, a přežíváš, což se ještě nikomu nepovedlo.
Yusuke Je šílená pořád provokuje a motá se kolem Hieiho, u skvělého bojovníka by to nebyl až
takový problém ale u cvoka jako je ona, no stojí při ní všichni svatý.
Kurama Hiei je zní na mrtvici, ta holka si na pět minut nedá pokoj, je docela zázrak že ještě žije, myslim že jí Hiei nechce ublížit, jen si jí drží od těla, ale neměla by pokoušet štěstí.
Kuwabara k jeho velkému štěstí tě nezná, a pokud se Hiei nevrátí dolidského světa, tak tě asi ani nepozná.
Hiei ta bestie si nedá pokoj, jestli chce mojí katanu, vrazim jí ji do těla.
Mukuro No aspoň neztrácí ostražitost, ta holka je pro něj dobrým tréninkem. Je vážně šílená, takhle hazardovat s životem, to bych nedovedla ani já. Ne s Hiei.
Yomi je to mizernej bojovník a mizernej zloděj,ale alespoň Mukuro dostatečně rozptyluje a nenechá jí si vydechnout, výhoda pro mě.
Raizen utahá člověka svejma řečma ještě před bojem, je to cvok je impulsivní a bojuje celým svým srdcem i když mizerně.
Botan dost jí obdivuju takhle Hieiho štvát, no má kuráž a rozhodně je to zábava sledovat jejich potyčky (rozhlédne se kolem jestli jí Hiei neslyšel)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yukča Yukča | 10. září 2008 v 21:36 | Reagovat

Haha.To ke mě sedí i v reálu(teda krom toho, že otravuju Hieie, páč jsem ho zatim nenašla XD)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.