Neplač, když se ti sny rozpadnou na střípky, neboť střípky znamenají štěstí.

Michiyo Nakamura Vhodnocení FMA

7. září 2008 v 14:12 | Kerysha |  Testíky
Si prudká a nezkrotná tvůj smysl pro spravedlnost z tebe činí ideálního vůdce, přesto ti nevadí podrobit se. Stále si ale necháváš prostor pro řešení věcí po svém, nikdo nedocílí tvé slepé následnosti, věci vždy přehodnotíš svou hlavou a podle toho pak jednáš. Stojíš mezi oběma znepřátelenými stranami a pomáháš vždy tam kde je tě nejvíc potřeba, je štěstí když bojovník jako tys dobrým srdcem nachází kompromisy tam kde je jiní nevidí.
Ed je zbrklá ale ze všech průšvihů se snadno dostane, když už nejde bojovat, aspoň soupeře ukecá, je laskavá a hodná ale někdy je těžkýpochopit proč věci dělá.
Al je dobrý bojovník, někdy sice bojuje bezdůvodně, jen tak pro zábavu což neuznávám ale pak to nahradí něčím opravdu pěkným.
Roy bez ustavičně si ze mě dělá šoufky, ohromně jí baví provokovat, nemá nás státní alchymisty moc v lásce, ale když je potřeba vždycky dokáže pomoc i když tak zároveň hned pomůže Isbalu.
Riza i když sama používá alchymii nemusí státní alchymisty, je dost silná, bojovat sní by bylo velmi obtížné ale je neutrální a její zákroky námnepůsobí žádné velké potíže, myslím že je to tedy v pořádku.
Scar je pomatená, nikdy nechápu co dělá a proč, nicméně je významnou pomocí a mistr jí má vcelku
rád (no hochu nezbejvá ti nic než trpět :-) )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 三千代中村 三千代中村 | Web | 7. září 2008 v 18:13 | Reagovat

jeeeehe to je hezké ^_^ děkujuuu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.