Neplač, když se ti sny rozpadnou na střípky, neboť střípky znamenají štěstí.

Hiroko von Rabersdorf Vyhodnocení FMA

8. září 2008 v 18:12 | Kerysha |  Testíky
Si laskavá tichá, vstřícná a rozvážná do ničeho se nevrháš bezhlavě a bezdůvodně. Tvoje klidná povaha z tebe činí ideálního přítele, který nikdy neváhá pomoci alespoň dobrým slovem když už to nejde jinak. Díky tvé přívětivé a ochotné povaze Jsi si získala mnoho přátel a uznání na obou stranách , i když s alchymisty nepracuješ a často stojíš svými zájmy proti nim nikdy se nedostáváš dootevřených konfliktů. pro lid isbalu jsi skvělým pomocníkem přítelem a ochráncem.
Ed je milá dost tichá ale když jí člověk blíž pozná a ona se přestane ostýchat je skvělou a zábavnou společností.
Al na některé cesty mi půjčila několik Isbalských knih četl jsem je v noci když bráška spal. Jsem rád že to udělala, pochopil jsem jací tihle lidé doopravdy jsou.
Riza (zpraží mě ledovým pohledem za poslední pronesenou větu, no už mlčim) Zřejmě je velmi dobrý špeh vždy se dozví o všem co se tu děje, nemám tušení jak. (stále mlčim, jen se usmívám)
Roy Nemám sní problém ale vždycky se dozví kdy máme za úkol zaútočit, takže Isbalany včas varuje( jak to asi zjistí, to je záhada, že by snad ta její roztomilá dívčí tvářička a sladký neodolatelný úsměv co Roji?) díky čemuž se vyhneme krveprolití, některé rozkazy vedení jsou vskutku hloupé ale jako dobří vojáci je musíme plnit.
Scar sice alchymii zná a velmi dobře ovládá, ale stejně tak dobře se bez
ní obejde, používá jí pouze je li to nevyhnutelné, je skoro jednou z nás, občas přijde k mistrovi do stanu a dlouhé hodiny spolu pak hovoříme je velmi milá.
Ps S tou chymérou si byla dobrá, laskavej a klidnej přístup ti získal mazlíčka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hiroko von Rabersdorf Hiroko von Rabersdorf | 8. září 2008 v 21:35 | Reagovat

Jeee mám překrásnýho mazlíčka...Díky...to je prostě skvělí...jsi strašně šikovná...^^

2 Kerysha Kerysha | 9. září 2008 v 20:55 | Reagovat

mocinky děkuju

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.