Neplač, když se ti sny rozpadnou na střípky, neboť střípky znamenají štěstí.

Vyhodnocená yyh

17. srpna 2008 v 21:50 | Kerysha |  Testíky
Tak mé první vyhodnocení pro KadetJaina
Jméno: KadetJaina
Rasa: Démon
Jako démon jsi žila v zásvětí divoký a nespoutaný život lovce, silou by si se vyrovnala i legendě Yoko Kuramovi. I přesto že se tvé jméno neneslo s takovým strachem jako jeho, získala si si respekt i mezi třemi vládci. Když přišel Turnaj o vládce přihlásila si se jen z nudy, jelikož zásvětí ti už nenabízelo nic moc zajímavého, turnaj byl příjemným oživením, našla si zde i pár bojovníků z turnaje černých bojových umění, Hlavně Yusukeho s kterým sis díky své vášni pro boj okamžitě padla do noty. Po ukončení turnaje jste spolu trávili nějaký čas bojem, jeden druhého jste hnaly k bojové dokonalosti, pak ale přišel čas aby se vrátil domů a pozval tě sebou, zůstaneš u Genkai a spolu s partou prožiješúžasný život plný dobrodružství.
Co si o tobě myslí
Yusuke - je šílená, je jako bojovej stroj baví mě se sní prát, zatím máme vyrovnaný skóre, ale to se brzo změní. Je skvělá nikdy bych neřek že holka bude takhle silná. Mám jí Fakt rád.
Kurama - Je stejná jako Yusuke jedná intuitivně a spontálně, do všeho jde hned a s nadšením. Bojuje vážně dobře, je skvělou posilou týmu, umí zažehnat hádky ale raději je sama provokuje.
Hiei - Je nafoukaná, myslí si že zvládne všechno, jako Yusuke. Je šílená (léčí si poraněnou hlavu)
Kuwabara - Já jí poznal teprve v lidským světě, ale je fakt šílená (žárlí že Yusuke bojuje s tebou a ne s nim, krom toho si ho porazila to jemu se nikdy nepovedlo)
Karasu (zalejzá pod stůl) Nepouštějte jí ke mně prosím A NEJSEM GEY
Toguro starší (Uklidňuje Karasa) Má z ní dost
Mukuro Předvedla senzační souboj, je fakt dobrá, hiei jí nemá moc rád zrovna moc milá na něj není (směje se Hieimu, ovazujícímu si hlavu a jeho nechápavé otázce "Milá?")
Raizen Je vynikající bojovník chvíli pro mě dělala ale už jsem jí nestačil je dost náročná, ale fajn.
Yomi - po boji s Yusukem mě porazila, je vážně silná, ale mám z ní divný pocit stále se na mě dívá jako na cvoka. Shura jí nemá rád za mou porážku, ale nemyslím si že je špatná, jen trochu …. Šílená.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.