Neplač, když se ti sny rozpadnou na střípky, neboť střípky znamenají štěstí.

Sora Naegino Vyhodnocení YYh

27. srpna 2008 v 21:31 | Kerysha |  Testíky
Jméno Sora Naegino
Rasa přízrak
Když si byla malá tvé rodiče zabili silnější přízraky, tvůj bratr se přidal do týmu Toguro a ty si zůstala v zásvětí sama. Bojovala si pro přežití a upoutala pozornost Mukura která tě začala cvičit, Tvá síla spočívá hlavně v tvé rychlosti a hbitosti, utaháš každého sebesilnějšího protivníka a pak je hračka ho porazit. Na turnaji o krále zásvětí potkáváš i démona který porazil Karasa brzy pochopíš proč ho měl tvůj bratr vcelku rád, nakonec překonáš svůj počáteční odpor a pustíš se sním do řeči, brzy se z vás stanou velmi dobří přátelé. Nakonec pro tebe turnaj skončí velkým vítězstvím Mukuro se osvobodí a uvolní se a ty získáš skvělého kamaráda a dobrou partu přátela to jak v zásvětí tak i ve světě lidí.
Yusuke Nevim mám zní dojem že mě moc nemusí, ale kurama jí márád takže tak špatná asi nebude.
Kurama Je skvělá chytrá milá laskavá a má příjemný smysl pro humor nechápu, jak jejím bratrem mohl být zrovna Karasu. No co v každé rodině je jedna černá ovce viď Hiei
Hiei Je silná, nevzdává se jde do všeho s nadšením má bojovnost v krvi, Mukuro jí má moc ráda a plně jí důvěřuje. (možná by se nechalukecat a naučil tě s mečem, ne fakt má tě docela rád,Líbí se mu tvá netečnost vůči jeho osobě, nic mu nevnucuješ)
Kuwabara (zatím tě nezná ale až bude se divit, upřímně ho lituju, a nebo ne J)
Mukuro Co ktomu mám říct no občas je trochu zbrklá a dovede bejt dost střeštěná a na nervy jdoucí ale většinou se včas zastaví.
Raizen Při každý naší Ehm "poradě" (myslí hádce) se šíleně nudila šlo mi to na nervy
Yomi Mukurovo mazlíček, je zhýčkaná a dost si koleduje (ztichne když ho Mukuro, Hiei a Kurama zpraží pohledem
Koenma No byl by zní dobrý detektiv, kdyby se snesla s mým otcem, i když všechny jeho rozhodnutí taky neuznávám, (ještě nepřekous že maj zabít Yusukeho)
Yukina S mým bra.. tedy panem Hiei si dobře rozumí a je velmi zábavná, mám jí ráda.(Kuwabara brečí do polštáře, očividně tě už poznal)
A spešl obrázek protebe snad se bude líbit
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sora Naegino Sora Naegino | E-mail | Web | 27. srpna 2008 v 21:49 | Reagovat

dík;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.