Neplač, když se ti sny rozpadnou na střípky, neboť střípky znamenají štěstí.

Sakura Vyhodnocení YYH

28. srpna 2008 v 19:16 | Kerysha |  Testíky
Jméno Sakura
Poloviční démon
Jsi démonka která nalezla útočiště u Genkai, díky tvé snaze pomáhat se brzy dostaneš do party jako poradce.NA turnaj černých bojových umění přijíždíš jako léčitelka, pro Yusukeho tým. Tvá schopnost léčit se velmi hodí, konečně jsi přijata jako právoplatný člen týmu. Když příjde pozvánka ze zásvětí od Mukura pro tebe a Hiei, na žádost Kuramy aby si na jeho přítele dohlédla, přijmeš. Před tebou seotevírá Zásvětí země nekonečných možností a sní nová kapitola tvého života, života bojovníka.
Yusuke no zrovna velkej rváč není ale je hrozně milá, vyléčila každýho kdo si řek a Hieiho i nedobrovolně, nevim že se ten cvok tak vzteká kdyť to od ní ani nebolí, a konec konců jí zná. Dobře se sní mluví, ani mě nenapadlo že je u konkurence prostě pořád patří k nám a to mě těší.
Kurama Po bitvě Yomiho a Shury se o kluka postarala, což bylo hezký vzhledem k tomu že si spolu s Yomim zrovna nepadly do oka. Bylo fajn se tu potkat s někým známým a hlavně sem byl rád že přijala a dohlídla na Hieiho v poslední době to nebyl on. Je skvělá Jen by si měla trochu víc věřit má před sebou tolik možností, má budoucnost.
Hiei léčí bezbolestně, ale je trochu otravná, pořád mě sleduje, ale alespoň mlčí a neotravuje takže se dá snýst. (kecá je rád že se o něj někdo zajímá a stará)
Kuwabara Co? Hej je skvělá Yukina jí má děsně ráda, pořád si spolu povídaj, byla hrozně smutná když odcházela, doufám že se brzo vrátí.(jedenz mála lidí co mu nenadávaj, ale neboj má Yukinu)
Yomi Není špatná i když bojovat moc neumí, chybí jí sebedůvěra.
Mukuro, její léčitelské schopnosti se hodili, člověk o ní ani nevěděl, když bylo potřeba prostě se objevila a pomohla, vážně se snaží.(rozhlédne se jestli kolem není Hiei) A on jí má taky rád jen to prostě neumí říct.
Botan Doufám že se brzo vrátí, její dobrodružný výpravy sou sranda, skvěle se sní mluví, nezkazí žádnou legraci a Genkai se po ní stejská, zvykla si na její přítomnost.
Genkai Nedělala mi tu bordel a vždycky měla povzbudivý slůvko, nikdy jí nebylo zatěžko cokoliv udělat, Půovi se stejská (drbe obřího ptáka pod krkem)
Po dlouhý době tu byl jeden rozumnej člověk co nemlátil Hieiho po hlavě lopatou a nepodrážel Shurovi nohy, no nevim jestli ty rozumný lidi ještě zvládám, snad se to bude líbit a pokud ne tak písni cokoliv se dá trochu pozměnit
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sakura Minamino Sakura Minamino | Web | 28. srpna 2008 v 19:32 | Reagovat

Je to super, díky moc:) To víš, že zvládáš rozumný lidi ... po Michiyo a Kadetovi to muselo bejt těžký:D

2 Kerysha Kerysha | 28. srpna 2008 v 19:41 | Reagovat

No dávaj mi zabrat ale aspoň se pobavim jo právě je tu novej testík snad se bude taky líbit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.