Neplač, když se ti sny rozpadnou na střípky, neboť střípky znamenají štěstí.

Hiroko von Rabersdorf Vyhodnocení YYH

28. srpna 2008 v 14:23 | Kerysha |  Testíky
Opravdu by mě potěšilo kdyby sem jednou přišel rozumnej inteligentní člověk, ale hort sem magnet na psychopaty no budiž to mým ubohým osudem tak dem nato.
Ale s tim Yomim máš u mě malí bezvýznamný + ale psss to je tajný
Jméno - Hiroko von Rabersdorf
Rasa - Míšenec
Po dlouhý době nečinnýho poflakování tvou pozornost upoutá menší rozruch s katastrofálními následky, který rozpoutá černovlasý muž s maskou, to bys nebyla ty kdybys nezačala provokovat a tak po ukrutným boji jemuž za oběť padne nejedna budova se dostáváš do týmu Toguro jako náhradník. Po turnaji černých bojových umění nejsi v lidským světě přílišně vítaná a tak se rozhodneš svou maličkostí poctít zásvětí. K tvému obrovskému štěstí si tvých značně destruktivních schopností povšimne Yomi a pozve tě jako druhého bojového instruktora pro svého syna. Turnaj o vládce zásvětíje skvělou příležitostí jak se ukázat, pro tebe v tom nejlepším světle.
Yusuke no teda při turnaji sem měl docela lufta abych se sní neutkal ještě před Yomim, bojuje fakt dobře, sem docela rád že všichni přijaly pozvání na turnaj, kdybysme měli bojovat s armádama, ta holka by nejspíš zničila celí zásvětí.
Kurama poznal jsem ji už u Yomiho, její bojová filosofie je boj sám, je prudká a nezkrotná ani Yomi ji plně neovládal, zato si dost rozumí se Shurou k nelibosti otce, syn obdivuje její nezkrotnost.
Kuwabara (nezná tě, naštěstí pro něj)
Hiei ta holka je šílená,nesnášim jí, a nejsem mrně (soucítím s tebou já mám 156cm to si budem koukat z očí do očí, + pro mě, heh máte smůlu všichni)
Yomi Přijal jsem jí jako učitelku pro shuru, je pravda že některými útoky mě v boji dost překvapil, hlavně tou zákeřností a svéhlavostí, ale to mu v boji nebude na škodu (hlavně už nebojujte spolu, nemám nic proti naplácání na zadek ale tohle je ….. nemám slov)
Shura táta jí má rád ale nepřizná to, on nikdy nic nedělá jasně a naplno, není jako ona, je skvělá a silná ale táta je silnější jednou budu jako on. (no hochu to ji ještě pár století počkáš)
Mukuro Yomi měl na své straně skvělého válečníka, štěstí pro nás že ji nemohl využít, ale nemyslím si že by ji měl plně pod kontrolou. Mě osobně nevadí, ale Hiei ji nemá rád, nedivim se hrozně ráda ho provokuje.
Raizen (chudák je už po smrti)
Karasu dost obdivovala mou techniku, heh ale nikdy sem jíneřek jak to dělám, dokáže nadělat dost velkou paseku i bez toho(hm páni to bylo uznání)
Toguro starší, snaží se najít bráchu (ze srandy si ho nacpala do hrnečku od kafe a otočila, si tak zlá, jen do něj)
Botan byla sní prča pořád něco pokřikovala na bojovníky a všemožně provokovala, ale večery sní byly úžasný, doufám že se zas někdy sejdem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.