Neplač, když se ti sny rozpadnou na střípky, neboť střípky znamenají štěstí.

Kouzelná partej

15. srpna 2007 v 19:45 | Kerysha |  příběhy
kapitola první
Zahájení školního roku
Letošní zahájení školního roku na Siberiiské akademii, pro obzvláště nadané kouzelníky, mělo být vskutku unikátní a to hlavně proto, že se Siberiiská akademie spojovala s další, menší školou kouzel, Servus, která se dostala do problémů a měla být zavřena. Její studenti by byly rozházeni po různých drahých, soukromých, kouzelnických školách. A nádherné školní pozemky by přišli v niveč zaplněním nějakými hloupostmi a rozmary úředníků. Ředitel Sapienter Benignitas všemi studenty ,hlavně Kér, milujícně přezdívaný Stařešin (světově vyhlášený černomág a mistr černé magie) se rozhodl s touto školou spojit. Siberiiská akademie byl obrovský, rozlehlý a majestátně vyhlížející hrad, s množstvím gotických chrličů, přesto že architektura byla spíše secesní. Na hradním náměstíčku byla velká kašna zdobená sochami mořských panen, uprostřed pak stála socha ženy oděné do cárů rozevlátých šatů, držící ve vztyčené, levé ruce meč. Kamenné nádvoří bylo lemované sloupy s pilíři zarostlými břečťanem a zdobenými secesními vzory a gotickými chrliči. Vchod na nádvoří strážili dva kamení okřídlení lvy. Hrad sám měl pět věží, v každé z nich pak sídlila jedna z pěti kolejí rozmístěných podle ročníků v devíti patrech. Proto nebylo žádným velkým problémem do prostorů hradu vtěsnat pár-set studentů navíc. Mluvilo se o tom už v minulém roce, takže se Kér a její spol mohli pořádně připravit, Trojice mladých dívek kralovala na zdejší škole už čtyři roky a postupně se jejich spolek rozrůstal o nové členy.
Prvním z nováčků byl Julius Radim Barnabiáš , mladý učitel který po svém příchodu získal kolej spiritus ac mortifer pod dozor. S Kershianou se znal už delší dobu ze svého předchozího zaměstnání ,odkud byl vyhozen kvůli své likantropii (vlkodlactví). Na Siberiiské akademii byl ale velmi dobře přijat, hlavně kvůli Keryshianě která z jeho noční můry udělala něco naprosto normálního. Přesto ale měl svou nejhorší noční můru před sebou v podobě Kér která mu na účet připisovala stále nové a nové vtípky. Přesto partu nikdy nepřestal háji a chránit ať už provedli cokoliv a komukoliv včetně něho samotného.
Druhým členem byl Urgon Silvias ,mladík který na akademii přestoupil asi před dvěma lety, aby se mohl věnovat hlavně svému nejoblíbenějšímu sportu, ale také protože do minule školy v Karmaku nijak nezapadl. Pohledný, mladý, černovlasý, zelenooký chlapec se brzy stal idolem dívčí části školy, on byl ale více na sport než na randění. Jelikož Kér byla spíše jako kluk, začali si velmi brzy rozumět a on byl zatažen do bláznivého výru chaosu ,který se kolem party neustále motal a přiváděl valnou většinu učitelů doslova k šílenství. Urgon byl zařazen do koleje Aer ,spolu s Kér chodil do čtvrtého ročníku.
Třetí byl Artis Dalden Rubiaš, mladý jen o rok starší než Keryshiana z velmi váženého rodu o němž bylo velmi dobře známo že mezi jeho předky patřilo i několik velmi vznešených ušlechtilých elfů, a jeho postoj to značně dokazoval, do třetího ročníku spolu s Kér vedli válku ,jelikož Artis je spíše konzervativní a na rozdíl od Kér má rád řád a pořádek, později se ale spojily když Kér Artisovi nabídla pomoc vyštípat ze školy nechvalně známého učitele bojových a útočných kouzel který byl na Artise zasedlý a rozhodnutý nechat ho propadnout, tehdy poznal že v tom co odsuzoval je určitá harmonie a řád. Artis patří do pátého ročníku je z koleje Terrenus, od svého živlu země zdědil hlavně moudrost a rozvahu, je inteligentní a šarmantní.
Dalším členem jsou sourozenci Lyra a Lufur Isildur. Lyra je ve čtvrtém ročníku v koleji spiritus ac mortifer a Lufur patří do koleje ignis, v pátém ročníku. Oba jsou z chudší rodiny, ale právě pro to se umějí radovat ze všedních věcí které jim život skýtá. Oba milují přírodu. Lyra je velmi dobrou umělkyní, krom toho zná jazyk zvěře a dokonale mu rozumí, zatímco Lufur se spíše zabývá bojem s mečem a strategií jeho specialitou jsou bojová a krycí kouzla.
V tomto složení se většinou vydávají na jejich takzvané "mise" obvykle to jsou spíše provokace učitelů. Vtípky proti svým spolužákům a jiné bláznoviny.
Dnes odpoledne měla začít ta velká sláva. Megan, Keryshianino dvojče, se s Kér o prázdninách vsadila, že Kér nedokáže dostat Urgona do sukně. Ta ale jen mávla rukou a zvýšila vsázku. "Když Urgona dostanu do sukně a před celou školou ho předvedu na tom uvítání na zahájení školního roku, budeš mi celej rok dělat otroka a bez nejmenších námitek my splníš každý rozmar i kdyby si měla vyskočit z okna bereš? A když ho do tý sukně nedostanu a nepředvedu ho před celou školou, budu ti toho otroka muset dělat já a to do ukončení školní docházky, bereš?"
Megan zaslepená výškou možné výhry přikývla mít, Kér celou dobu v moci to byla úžasná představa.
Dnes v osm hodin měla začít uvítací slavnost. Před Kér stál důležitý úkol, dostat Urgona do sukně a dovést ho do auly aniž by pojal jakékoli podezření. Oba se domluvili že se sejdou před školou už v sedm hodin, kdy školní chodby zely prázdnotou, a skvěle tak nahrávaly dívčině záludnému plánu. Urgon nevěděl proč se s ním chce Kér sejít, přesto ale nedokázal svoji kamarádku odmítnout.
"Urgone" Kér se na hocha nejistě zadívala s naprosto nevinným výrazem " nemohl by si pro mě něco udělat? Víš s Megan jsme se vsadili že by si se kvůli mně nepřevlékl do sukně." Dívka si natáčela konec tlustého hnědého copu na prst a tvářila se přitom jako neviňátko, doufala že to zabere. Urgon se zhluboka nadechl "do sukně? No a proč? Teda proč zrovna mě?" Kér se zatvářila zdrceně, přesto že zadržovala výbuch smíchu, vypadala přesvědčivě. "No protože Artis by to pro mě udělal, ale ty" její hlas se schválně zlomil " prej nemáš tak rád abys to udělal" Urgonovi uvázl vzduch v hrdle věděl že teď nemůže couvnout a tak jen s povzdechem přijal, aniž by tušil že je vše naplánováno s nejvyšší prestižností k jeho nejhoršímu ponížení Artis a Lufur už čekali v síni. Zahájení mělo každou chvíli začít. Urgon si mezi tím na dívčích toaletách začal sundávat kalhoty a Kér ho následovala se sukní , potom si oblečení vyměnily.
Už od samého začátku jim bylo jasné že oblečení toho druhého jim nebude ale řešení bylo velmi jednoduché.
Urgon nechal zip na předku Keryshianiny sukně rozepnutý a Kér si kalhoty ovázala zpuchřelým starým provázkem na němž byl prve zavěšený kotouč s toaletním papírem.
Kalhoty dole přehnula asi na třikrát aby ji délkou alespoň trochu byly, teď si Kér povzdechla "ten provázek to dlouho nevydrží ty kalhoty sou na to moc těžký už abychom to měli za sebou tak dem"
Urgon trochu znejistěl když z auly uslyšel šum ale Kér do něj prudce vrazila až proletěl dveřmi a přistál na podlaze auly. Ve chvíli kdy se na něho upřeli zraky všech přítomných a to i nových kantorů z nové školy a všech nových žáku, zrudl Urgon jako jablko. Kér se vřítila do auly v záchvatu smíchu a zabouchla za sebou dveře aby nemohl utéct. Urgonovi se prohnala hlavou myšlenka toho že tenhle trapas mu už nikdy nikdo neodpáře, to ale chudáček netušil, že zkázonosná útrapa jeho ponížení ještě zdaleka nebyla dokončena. Vyděšeně sledoval jak k němu od stolu kráčí Lufur a Artis, ani jeden z nich si nemohl nechat něco takového ujít a tak i přes svou hrdost přistoupili na Kéřin plán jako pojistka proti Urgonově možnému úniku. Urgon zavřel nevěřícně oči přesvědčujíc se že to je jen zlý sen, když ho dvojice zvedla ze země a táhla k stupínku kde stály oba ředitelé právě spojených škol. Kér se šourala za nimi, stále v záchvatech smíchu předstoupila před ředitele a hluboce a velmi rychle ,aby ji nepovolil provizorní pásek na širokých kalhotách, se uklonila.
"Páni ředitelé přišli jsme vám sem s Urgonem co nejsrdečněji poděkovat a přivítat nové kantory a naše nové spolužáky v naší krásné škole že Urgone, a doufáme že se Vám všem tady u nás bude líbit tak jako nám" V aule to zahučelo všichni propukli v bujarý smích Stařešin jen potřásal hlavou a ředitel druhé školy si Kér i Urgona zvědavě a rozmrzele prohlížel.
Urgon se teď vyškub svým společníkům a pokusil se zakrýt svůj penis který byl jen v bílých šortkách nemile vystaven přes otevřený zip sukně. Při pohledu na Urgona zápolícího se svým odhaleným penisem ředitel upustil zděšeně na zem pergamen s jmény svých žáků a učitelů.
Kér evidentně pobavená chlapcovou snahou přestala sama úzkostlivě hlídat své kalhoty a prudce se pro pergamen sehnula. V tom samozřejmě zpuchřelí provázek povolil a kalhoty ji jemně sklouzly za zadku. Keryshiana se narovnala nesnažila se nijak kalhoty chytit a natáhnout, pouze podala řediteli pergamen a ohlédla se do zadu na sál který prudce vybuchl smíchy.
Jen se usmála na Urgona který právě zcepeněl a pobaveně hleděl na dívku než se k ní přišoural a nadzvedl její tričko aby si lépe prohlédl červeně orámované kalhotky s velkou rozesmátou jahůdkou na zadku, Kér se nijak nebránila jen sledovala Urognovo narůstající potěšení mísící se s krutou úlisnou škodolibostí. Kér se po tom co kamarádovi právě provedla cítila poněkud hloupě a provinile i když uvnitř stále bojovala se záchvaty smíchu.
Urgon se k ní náhle naklonil a hlasitě aby to celý sál stoprocentně slyšel se zeptal
" Nejsou to náhodou ty kalhotky co si minulej rok dostala od Megan k narozeninám?"
Kér se otočila a s mírným úsměvem nadzdvihla svoje tričko, podíval se na svůj zadek
a konstatoval " jo sou ale neboj příští rok dostanu jiný noví s jablíčkem Megan mi to už řekla" chvíli se rozzářeně podívala na sestru která vstala ze židle otírala si slzy a s rukama nad hlavou si blahopřála. Kér se pousmála a znovu se podívala na Urgona který se právě smál divokým a naprosto nespoutaným smíchem a dodala " takže už budu mít dvoje vidíš dvoje jo dvoje" a divoce mávala Urgonaovi dvěma prsty před očima" dvoje " konstatovala znovu a už měla co dělat aby se smíchy udržela na nohou Urgon už ale ležel na zemi a válel se smíchy, když z davu zaznělo " a koupim ti i podprsenku když budeš hodná!" poslední slovo ale už úplně zaniklo v záchvatu dávivého smíchu, tato poznámka už rozesmála opravdu všechny Artis se musel opírat o hůl, kterou dostal od otce a která mu vždy dodávala vznešenosti, jak se smál. Rozesmáli se teď všichni, Kér se začala uklidňovat vystoupila z kalhot které jí stále ležely u kotníků přehnula si je pře ruku zvedla dlaň v gestu vítězství a dala se pomalu na odchod.
Artis, Lufur a Urgon jí následovali Megan a Lyra se k nim okamžitě připojily v uličce a za ohromného potlesku pomalu vyšli z auly na chodbu a to se vší svojí vážeností, když se za nimi ale zavřeli dveře, poskládali se jak špalíčky dřeva v závanu větru a začali se šíleně smát. Urgon už na Kér nebyl naštvaný, ani nemohl to co mu provedla si vytrpěla sama a možná i hůř. Přesto si ale nemohl odpustit a mezi záchvatem smíchu prohodil " ale že ti ty kalhotky seknou, snad i víc než nějaký kraječky co?" do tváře se mu vkrad šibalský úsměv když čekal na odpověď, Kér se šibalsky rozesmála a pak mu vpálkovala zpátky "měl by si sukni nosit častěji aspoň jsou vidět tvoje nohy sou fakt dobrý" poslední slovo protáhla aby bylo až moc důrazné. Oba se teď znovu pustily do smíchu který pokračoval dokud Kér Megan nepřipomněla vsázku na což po ní Urgon vrhl vražedný pohled který byl ale zažehnán hned prvním příkazem " a od dnešního dne Megan sloužíš nejenom mě ale i Urgonovi Lufurovi Lyře a samozřejmě Artisovi a to tak že budou mít všechna privilegia jako já a musíš veškeré jejich příkazy poslechnout bez jediného protestu"
Po těchto slovech Megan ještě něco zaprskala ale pak se všichni ztišili když si uvědomili že je v aule zase klid. Všichni přitiskly uši na dveře aby slyšeli co ředitel říkal o jejich povedeném kousku právě včas, aby slyšeli jak ředitel druhé školy zasténal " ó bože co jsme si to provedli nedá se ještě couvnout ty studenti evidentně narušili křehkou mentalitu mého zástupce ředitele" při této konstataci bylo v pozadí slyšet prskání a klení jednoho z učitelů " to přece nejde takoví haranti! Zatracení spratci! Nemají v sobě kouska úcty k starším a moudřejším!"
Po tomto Kér poplácala Artise konejšivě po zádech jelikož se ho tato narážka hluboce dotkla , on v sobě měl přeci úctu to by koukal, vždyť je z váženého aristokratického rodu a mezi jeho předky bylo i několik ušlechtilých elfů, ale musel uznat že dnes jak se tam tak válel smích mu asi na pověsti moc nepřidalo. Znovu se uklidnil a zaposlouchal se do rozhovoru kdy ředitel Siberiiské školy učitele který evidentně zkolaboval na nervy konejšil " ale noták, to není tak hrozné, vzchopte se vždyť to bylo docela i zábavné, dokáží toho mnohem více a horší věci, když si to budete pokaždé takhle brát zdeptají vás, nenechte se porazit"
Kér vybuchla v záchvatu smíchu "jo nenechte se porazit ne tak snadno, mi vám ty nervy obrníme, žádnej strach"
V tom je ze zadu vyrušilo zakašlání. Parta se jako jeden muž otočila a hodila zářivý úsměv na školníka který se za nimi vynořil a poklepával podpatkem, když je spatřil rozzářené a naprosto spokojené jen zvedl oči sloup a zavrtěl hlavou, skoro na podpatku se otočil a zmizel kdesi za rohem chodby.
Uvědomujíc si jak hloupě vypadali poskládaní u dveří s přitisklíma hlavama na dveřích. Se pomalu zvedli a odloudali se do pokojů, do auly se jim nechtělo ten trapas by ani Kér a ani Urgon asi nepřestáli, určitě ne takhle brzo. Rozprchli se do pokojů které už z minulého roku jim byly přiřazeny a pustili se do vybalování svých věcí, nikdo ani nepomyslel na to co se před malou chvílí stalo, pracovali na pokojích dle své představy až do večera a pak spokojení tiše padli na postele a jelikož dnes žádná výuka nebyla a studenti se měli jen zabydlet v pokojích a seznámit se se školou, pohodlně usnuli se zářivým úsměvem na rtech. Ráno ale tak klidné být nemělo, ale nikdo si tím nelámal hlavu uspokojení dnešním vyvedeným kouskem je až příliš ukolébalo pocitem naprosté blaženosti než aby se teď něčím zabývali.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anie-ena Anie-ena | Web | 28. srpna 2007 v 9:22 | Reagovat

Jo, hezký:-) Sama se divim, že sem to přečetla celý, protože se mi do toho fakt nechtělo...ale dala sem to!!!:D:D:D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.