Neplač, když se ti sny rozpadnou na střípky, neboť střípky znamenají štěstí.

Hellsing

15. srpna 2007 v 23:22 | Kerysha |  Hellsing
h9
Hellsing je původně manga její linie nás seznamuje s Victorii mladičkou policistkou která se při jedné akci v malé vesničce dostane do potíží a je napadena upírem který zdejší vesnici terorizuje jako pastor v místním kostele a pozvolna mění obyvatele v ghůly bezduché sluhy upíra lidi jimž byla vysáta všechna krev. Victorii zachrání jestli se to tak dá nazvat zvláštní pověřenec institutu hellsing vedeného Lady Integrou Wingate HellsingAlucard Victorii prostřelí plíce aby mohl zničit svého soupeře. Victoria pomalu umírá a na prahu smrti přijímá Alucardovu nabídků stává se upírem a dostává se do hellsingu.
Organizace Hellsing nyní stojí před svým nejtěžším úkolem zabránit válce kterou se snaží vyprovokovat malý obézní německý Major s pomocí armády upírů kterou sám stvoří k uskutečnní svých plánu však potřebuje nejsilnějšího upíra který jej již jednou porazil, Alacarda.
TV serie se značně liší i zde se sice setkáváme s námětem tvorby umělých upírů za pomoci mikročipů ale děj je dosti ošizen a některé postavy zde chybí například Pip který celou sérii mangy ale i následného OVA značně oživuje svou ztřeštěnou povahou a věčnými rozepřemi s Victorií do které se evidentně zakoukal zatímco jí silně dráždí nervy ale zároveň obohacena o Petera Fergusona kapitána hellsing kterého si člověk nemůže nezamilovat.
OVA se drží dějové linie mangy je ze všech předešlých ztvárnění Hellsing asi nejlepší a nejzábavnější je nádherně zpracovaná kreslená a hudební doprovod je prostě špičkový.OVA série by měla zahrnovat 7 dílů já se prozatím dostala pouze ke 3.
Hellsing

Integral (Fairbrooke) Wingates Hellsing
svérázná velitelka Organizace Hellsing (mladá ženská která je snem každýho chlapa jen kdyby se trochu vyfintila :-) )Nicméně jediná dědička rodu Hellsing, po smrti svého otce byla zvolena velitelkou bylo jí něco kolem 14 let strýček ale nesouhlasil a využil nepřítomnosti Waltera aby se pokusil mladičkou Integru zabít plány mu ale překazila tajná zbraň hellsingu, která se díky pár kapkám Integřiny krve probrala k životu (hádáte dobře Alucard) Integra je zvláštní osobnost balancuje na hraně mezi vysokou inteligencí a šílenstvím, což dokazují její přechody mezi naprostým, ledovým klidem a záchvaty hysterie. Nicméně je dobrou vůdkyní a její lidé by za ní do jednoho dali život a to myslím mluví za vše.

Seras Victoria
18-19 letá slečna (pana prozatimně nevim jak pokročí s Pipem v Ova :-) ) původně policistka po bližším setkání s Alucardem se stává členkou organizace Hellsing. Přizpůsobit se upírským mravům jí zpočátku dělá obrovské potíže, nakonec se ale vzdá lidskosti a stane se pravím a nefalšovaným upírem nosferatu. Její schopnosti jsou sice o dost nižší než je tomu u jejího mistra ale i tak je pro většinu upírů příliš velkým soustem a silnou podporou pro hellsing. Jedinou vadou je snad její někdy trochu přehnaná dívčí povaha a dětskost. V boji se ale stává vinikajícím válečníkem čímž zruší své nedostatky. Krom toho v krvavé řežbě je příjemným zpestřením a člověk si ji musí alespoň trochu oblíbit.

Walter C. Dornes
Snad nejdůležitější osoba v organizaci, nejlepší přítel a ochránce Integry. V organizaci je původně jako komorník, dřívější speciální jednotka. Funguje však také jako bojový poradce, spojovatel, vyhledává informace, stará se o dokumenty a zbraně, zajišťuje Alucarda i Victorii a je morální podporou pro Integru. A pojistkou pro případ ztroskotání. Přes svůj věk (někdy sem četla že je mu 69 let ale nevim jistě) je Walter úžasným bojovníkem s neuvěřitelným stylem a zbraní- tenkými kovovými vlákny jimiž své protivníky mění doslova na žrádlo pro psy. Jinak řečeno bez Waltera by se helsing zhroutil.

Pip Bernadotte
O tomhle človíčku toho moc nevim hlavně proto že manga do češtiny nebyla plněpřeložena a objevuje se jen v OVA a to zřídka. Nicméně je to žoldák po útoku na Hellsing si ho integra i s jeho kumpány zaplatí jelikož přijdou o příliš mnoho mužů. Nevim kolik mu platí ale asi to byl dobrej kup ten chlap je dobrej vocas zamilovanej do Victorie jaksi to s ženami asi neumí. Nicméně je skvělý bojovník a spolehlivý a to se cení.
Iscariot

Father Enrico Maxwell
Maxwell je fanatický vůdce vatikánských speciálních jednotek Section XIII, Iscariot organizationEnrico vládne organizaci železnou pěstí .kdykoliv muněco stojí v cestě za splněním jeho mise povolá svého služebníka Alexander Andersonjeho snahou je upevnit moc církve a vytvořit svět bez upírů a jim podobných. Enrico odjakživa bojuje s Integrou jsou věční rivalové.

Father Alexander Anderson
Je paladinem pracujícím pro Iscariot Enrica zná od dob jeho dětství pracuje jako otec v klášteře a stará se o děti. Je mírně psychopatickej a miluje boj hlavně s Alucardem kterej je jeho úhlavním nepřítelem oba se těmahle šarvátkama dokonale baví. Anderson dokáže blokovat upírské schopnosti papíry snad z bible vlastní také meče s posvěceným ostřím a je regenerátorem to znamená že je prakticky nesmrtelný což z něj dělá dokonalého soupeře.
Millenium
Major Montana Max
Bývalý první nadporučík SS jednotek Adolfa Hitlera tajnou jednotku 666 zapojenou do širšíhoplánu na vytvoření armády umělých upírů pro zvrácení průběhu války. Operaci však překazil mladý Walter a alucard v roce 1944. Po porážce se Major se svými věrnými ukryl v Jižní africe kde dál zosnoval svůj plán a rozšiřovala své řady
Doktor
Už na první pohled dost nezdravě vypadající chlapík s dost podivným vkusem. Bez ustavičně zašpiněný od krve. Je dost labilní a výstřední ale je jednoduše geniální, hlavní mozek Millenia.
The captain
Kapitán je tajnou jednotkou millenia. Je neuvěřitelně silný jako člověk a ještě silnější jako vlkodlak. Je tajemný a uzavřený skoro nemluví jeho tvář je povětšinou skryta ve stínu neustále nosí dlouhý plášť a čepici které jen utvrzují jeho záhadnou povahu.
Rip Van Winkle
Je upírka vybavená zvláštní mušketou a speciálními náboji obrovské razance a síly. Jedocela paranoidní a myslí si že jí chce bez ustavičně někdo zabít. Ráda zpívá neustále se směje a je oddaná věci Millenia.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nejoblíbenější postava Z hellsing

Alucard 72% (18)
Integra 4% (1)
Victoria 8% (2)
Walter 8% (2)
Anderson 0% (0)
Fargason 4% (1)
Maxwell 4% (1)

Komentáře

1 Anie-ena Anie-ena | Web | 16. srpna 2007 v 12:52 | Reagovat

Ehm, heh...dobrý no:DDD

2 haruhi haruhi | 19. listopadu 2007 v 15:54 | Reagovat

alucard je kdo?

3 kerysha kerysha | 1. prosince 2007 v 13:13 | Reagovat

ahojky Haruhi Alucard je jednou z hlavních postav hellsing je to upír ve službách lidí někdy se mu taky řiká Arucard ale to bych řekla že je jen zkomolenin při překladu skus si totiž jméno Alucard přečíst pozpátku :-)

4 incognito incognito | 26. března 2009 v 19:42 | Reagovat

Ty hrubky v recenzi jsou děsné.

5 kerysha kerysha | 10. dubna 2009 v 23:52 | Reagovat

za ty se omlouvám ale sem dyslektik já je tam bohužel nenajdu, budete se stim muset smířit, naštěstí lidskej mozek je zázračnej a přečtete to i s hrubkama :-)

6 Albertfar Albertfar | E-mail | Web | 3. června 2018 v 1:45 | Reagovat

The prostate gland is a vital part of a male's the reproductive system. It secretes fluids that help the transportation and activation of sperm. The prostate related is located just in front of the rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, in most cases very uncomfortable and inconvenient for that patient as his urinary strategy is directly affected.

The common prostate health conditions are prostate infection, enlarged prostate and prostate type of cancer.

Prostate infection, also known as prostatitis, is regarded as the common prostate-related condition in men younger than 55 years. Infections from the men's prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common of most varieties of prostate infection. It is a result of bacteria located in the large intestines or urinary tract. Patients may experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by utilizing antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to ease the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is really a condition of a particular defect inside the gland and also the persistence presence of bacteria in the urinary tract. It can be caused by trauma for the urinary tract or by infections via other areas in the body. A patient may go through testicular pain, small of the back pains and urination problems. Although it is uncommon, it may be treated by removal with the prostate defect then the utilization antibiotics and NSAIDs to take care of the redness.

Non-bacterial prostatitis is the reason approximately 90% of most prostatitis cases; however, researchers have not yet to establish the cause of these conditions. Some researchers believe that chronic non-bacterial prostatitis occur due to unknown infectious agents while other think that intensive exercise and heavy lifting may cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an effective diet is important. These are some from the things you can do to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is critical for our health and wellbeing and it'll also keep your urinary track clean.

2. Some studies claim that several ejaculations weekly will assist you to prevent cancer of prostate.

3. Eat red meat without excess. It has been shown that consuming more than four meals of beef a week will increase the probability of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an appropriate diet with cereals, vegetable and fruits to make certain sufficient intake of nutrients needed for prostate health.

The most significant measure to adopt to be sure a healthy prostate would be to go for regular prostate health screening. If you are forty yrs . old and above, you ought to choose prostate examination one or more times per year.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.